BOZKURTLAR OTAĞI
BOZKURTLARIN OTAĞINA HOŞGELDİNİZ.

ÜYE ADI OLARAK TÜRKÇE İSİMLER KULLANINIZ.
AKSİ DURUMDA ÜYELİĞİNİZ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

ÜYELİĞİNİZİN HEMEN AKTİF OLMASI İÇİN MAİL ADRESİNİZE GELEN ÜYELİK AKTİVASYON LİNKİNE TIKLAYINIZ.

BOZKURTLAR OTAĞI
BOZKURTLARIN OTAĞINA HOŞGELDİNİZ.

ÜYE ADI OLARAK TÜRKÇE İSİMLER KULLANINIZ.
AKSİ DURUMDA ÜYELİĞİNİZ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

ÜYELİĞİNİZİN HEMEN AKTİF OLMASI İÇİN MAİL ADRESİNİZE GELEN ÜYELİK AKTİVASYON LİNKİNE TIKLAYINIZ.

BOZKURTLAR OTAĞI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELLENEMEZ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım

5 posters
YazarMesaj
whitemoon68
KAĞAN
Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Turan3
whitemoon68

Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Empty
MesajKonu: Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 11:48 pm

Selamın Aleyküm gönüldaşlarım.

Siyasi çalkantının had safhaya ulaştığı bir dönemde kendi siyasi ideolojilerinin peşinde koştuklarını ve davalarının adamı olduklarını birzamanlar haykıran kesimler ceplerini doldurdular ve birbirlerine düştüler .Vatansever olduklarını iddia edip vatan satan bu zatlar birbirlerine düştüler ve şimdi kendi içlerinde parçalanıyorlar.Peki biz ne yapıyoruz?Onlar birbirine düşerken bizde birbirimize küsüyoruz.

Bu zamana kadar bu şekilde bir fırsatı yakalamadık ama elimizin tersiyle itiyoruz farkındamısınız.Yeter artık bu ülkenin yıllardır çektiği yetmedimi? Bırakalım küskünlüğü.Birbirimize sarılalım artık.Her birimizin artık banada bir görev verin demek için davamızı ,ülkümüzü savunmak için Turaneli'ni refaha ulaştırmak için ocaklarımıza koşmak partimize sahip çıkmak ve büyüklerimizden görev alma vaktidir.

Ben iki tane bozkurt babasıyım ve herbirimizin aynı şekilde büyüyen evlatları var.Onlara ne bırakacağız düşünüyormusunuz?Veya yaşlandığımızda onlar büyüyüp karşımıza dikildiğinde yüzlerine bakabilecekmiyiz?
******çü gençliği ,milliyetçi Türkiyeyi üç beş soysuza bıraktık onlarda bu hale getirdilermi diyeceğiz?

Söze gelince Ülkücü,Milliyetçi mangalda kül bırakmayan imajı oluşturuyoruz bizi düşman görenlerin gözünde dahi.Kurt köpeğe maskaramı olucak.Bir seçim geçirdik.Kepez teşkilatı canla başla çalıştı.Toplantıdan toplantıya koştular ziyaret görmedik sokak kalmadı ve her birinde de oldukça kalabalık gruplar bir araya geldi.Dinlediler,dinlediler,alkış tuttular ve dağıldılar.Gerçekten gurur duydum.Bu seçim zaferle bitecek diye.Amma velakin sandıklar açıldı.Sonuç hatırlamak dahi istemiyorum.Bizi yıktı bizim içimizdekiler.Ama ahirette iki elim yakalarında olur İnşallah.

Vakit bir araya gelme vaktidir.Vakit çalışma vaktidir.Müslümanız Türküz dedikleri halde vatan toprağını önce kiraya sonra satılığa çıkaranlardan ülkeyi kurtarma vaktidir.Vakit Ozan'ın dediği gibi Osman Dayıların ayağa kalkma vaktidir.
Şairin dediği gibi Sakaryalar'ı ayağa kaldırma vaktidir.Yıldızdoğan'ın dediği gibi BU yola başkoyduğumuzu gösterme vaktidir.Öztunç gibi haykırma vaktidir.Sefai'nin dediği gibi köpeklerden hesap sorma vaktidir.

Sadece türkü ve şiirlerini dinleye dinleye coşup, türkünün sonunda bitti diye bitirmekle olmaz.

Ozan Ölmez BU Hareket dedikçe alkış tutup Ölmez bu dava demeklede olmaz.

Şair Paşa'nın da dediği gibi;

Ainesi İştir Kişinin Lafa Bakılmaz.

Allahın Selamı Üzerinize,Nuru yüreğimize olsun.

Antalyadan Aksaraylı Kardeşiniz...
3 HiLAL
KAĞAN
3 HiLAL

. : ADMİN

MesajKonu: Geri: Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 1:43 pm

Yüreğine sağlık kardeşim.
Ne yazıkki halkımızın beyni uyuşturuldu, artık çevresinde olup bitene tepki veremez oldu. İnşallah en kısa zamanda at gözlüklerini çıkarıp etrafımızda olup bitenleri görür hale geliriz toplum olarak.
Bu çağrına yürekten katılıyorum.
Uyan artık ülkücü gençlik, silkelen ve kendine gel. Zaman birlik olma zamanıdır.
whitemoon68
KAĞAN
whitemoon68

MesajKonu: Eyvallah.   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 12:08 am

Bugünümüzü dahi arayacağımızın bilincine varmak lazım artık.Televizyonlarda ufacık kız çocuklarını şanımıza yakışmayan kıyafetlerle giydirip.Söyledikleri şarkılarla gurur duyan anne babalar ve ekran başında onlara imrenen şahıslar;Peki şunu biliyormusunuz veya biliyorsanız çocuklarınıza öğrettinizmi?
Sakarya Türküsü İstiklal marşı adayı idi ve ikinci oldu zamanında .Sakarya Türküsünü biliyormusunuz.Adını duydunuzmu
şiirin yazarı Merhum Necip Fazıl KISAKÜREK (Ruhu Şad Kabri mahşere kadar nur olsun).Hadi basitleştirelim İstiklal marşımızı baştan sona biliyormusunuz?Bunlara cevap verin.Ümmetin koruyucusu Ayet-el Kürsi'yi biliyormusunuz?Çocuğunuza öğrettinizmi.Bunları yaptıysak kendimizle ve yavrularımızın bu yönleriyle gurur duyalım.
Şehit sayımız onbinleri aştı gidiyor.
Osman Gazi Han yeğeni Baykoca nın intikamını kabri kapanmadan almış.Biz ne yapıyoruz.TV de şehit haberleriyle galeyana geliyor sokaklara dökülüp mitinglere başlıyoruz.******çü ve cumhuriyetçi geçinip kafirliklerini yayan soysuz T.C. Kimliği taşıyan şahısların sözde cumhuriyet mitingleri ne benziyor.Başkada birşey yapmıyoruz.Hala ayağa kalkamıyoruz.
Bu meyanda önemli bir kıstası bir hikayeyle belirtmeden geçemeyeceğim;
Solcuların mitingi hususunda.Biz onlara asla benzemeyiz diyerek başlayayım.
Yahudi din adamının biri Peygamberimiz(SAV)'e ey Muhammed sizin dininizle bizim dinimiz arasında mutlaka benzerlik vardır diyor.Peygamberimiz(SAV) asla sizin dininize benzemez diyor.Adam birgün sana ıspat edeceğim deyip gidiyor.
Birgün Sahabe'den bir zat Rahmete kavuşur ve cenazesinin defni yapılır duaya başlanır ayakta herkes el açar duaya başlar.Bu sırada yahudi belirir ve bak işte der sizin de bizim de dinimizde ayakta dua ediliyor bak benzer yanlarımız var der.Bunun üzerine Peygamberimiz(SAV)cemaat hemen çökün ve bundan sonra çökerek kabirde dua edin der ve yahudiye dönerek bak gördünmü benzer bir yanımız yok artık der.
Bizim birliğimiz ve şehit törenlerimizde asla vatan satanların mitingine benzememelidir.Biz tepkimizi zekamız bileğimiz ve çokluğumuzla onlara göstermeliyiz.Bir defa cenaze töreni kalabalık sessiz dualar selavatlar getirilerek yapılır.Ya Allah Bismillah Allahü Ekber,Şehitler Ölmez Vatan bölünmez diye bağırarak olmaz.Turan evladının sol elinde bayrağı sağ elinde kılıcı dilinde de kur-an'ı olur.
tepkimizi elbet göstereceğiz ancak tepki gösterip sonrasında susmayacağız.Önce inanacağız sonra çalışacağız ve en tepede biz olacağız.Ülkücü hareket o zaman engellenemez.Şuan ülkücü hareketi baltalayan zarar veren zannetmeyin ki karşımızdakiler .Tamamen içimizdekiler.Tıbben kanserli hücre vücuttan atılır.Bizdeki kanserli hücreleri biz besliyor ve barındırıyoruz.Kesip atalım onları .Gençlere bilgi aşılayalım kazanalım gençlerimizi.
Çok konuştum ama b konuyada değinmeden geçemeyeceğim.
Ocaklarımızda ve Parti merkezlerimizde biraraya geldiklerinde övunmeli konuşmalardan başka bir şey yapmayan kardeşlerim ve ağabeylerime sesleniyorum;
Orası övünme yeri değil icraat yeridir.Kimse partimizi koz olarak kullanıp onun üzerinden fantazi geliştirmesin.Yanınıza gelen ziyaretçilerden bildiğiniz hali vakti iyi sıkıntısı olmayan kişilerle nasıl olsa hasbıhal edilir.Birazda sessiz sessiz(bir türlü söz alamamaktan sessiz)oturan kardeşlerimize bakın derdin nedir sorununuzu nasıl halledebiliriz diye birazda onlarla ilgilenin.İlgilenin ki yuvaya kusmesinler.
Allahın Selamı Üzerinize olsun.
Antalya'dan Aksaray'lı Kardeşiniz Erkan
3 HiLAL
KAĞAN
3 HiLAL

MesajKonu: Geri: Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 12:26 am

Allah'ın selamı üzerine olsun,yüreğine sağlık.
Keşke bu bilince varılsa artık. Ülkücülük sloganlarla meydanlarda değil ;bilgiyle, imanla, inançla icraatlarda olmalı. Ülkücülük dilimize sahip çıkarak olmalı, dinimizi koruyarak ve vatanımızın bir karış toprağına namert ayağı basmasın diye can vererek... Şehitlerimizi bir kuru göz yaşıyla uğurlayıp ardından geride kalanları unutarak değil, şehidin kanını yerde bırakmayarak olur. Bunun için cephede olmak şart değildir. Bir kardeşimize doğru yolu göstermek , öğretmekte bir cihattır.
Turan ülküsü Allahu Ekber nidalarıyla , vatan aşkıyla yanarak elde edilir.
Çok geriye bakmaya gerek yok Çanakkale'deki destanları, mucizeleri, iman gücünü yaşayıp yaşatarak gençliğe yol göstermeliyiz.
Ülküdaşımın dediği gibi meydanda ki boş zihniyetliler gibi değil; Malazgirt'deki , Çanakkale'deki yiğitler gibi bir araya gelmeliyiz...

Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Canakkale
TÜRK
KAĞAN
TÜRK

MesajKonu: Geri: Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 8:31 pm

YÜREĞİNE VE EMEĞİNE SAĞLIK ÜLKÜDAŞIM.
ülkü gülü/m
KAĞAN
ülkü gülü/m

MesajKonu: Geri: Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 9:26 pm

yazdıklarınızla o kadar haklısınız ki oturarak hiç bir gerçeğe ulaşılmıyormuş, savaşılmadan da zafer olmuyormuş. Düşmanlar o kadar akıllı ve sistemli çalışıyor ki biz sadece onları izliyoruz. öncelikle milletimizin kafasında oluşan ülkücü imajını yıkmak bir zamanlar iyiydilerden ziyade şimdide çok iyiler denmesini sağlamak ve Liderin düşüncelerini,partımızın amacını herkese duyurmak lazım. baş koyduk biz yola ne bildiğimiz inandığmız Davamızdan vazgeçeriz ne de BAŞBUĞUMUZUN yolundan döneriz.biliyoruz ki var olan değerlerimiz bizlerin varlık sebebidir...
whitemoon68
KAĞAN
whitemoon68

MesajKonu: Selamın Eleyküm   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:03 pm

Eyvallah.
Mücadele daima nefisten başlar.Gelin başlatalım.Hala nefsimizi dinliyor,boyun eğiyor ve boşveriyoruz.Gelin artık dur diyelim ona ve başlayalım dışardaki mücadeleye.Ülkemizi talan edenler görev başında peki biz nerdeyiz?Haftada kaç defa demeyeceğim buda çok iyimser ama ayda kaç defa ocaklara gidiyoruz veya partimize gidiyoruz.Adı ocak bizim ocağımız Ülkücülerin ocağı ve teşkilatı.Ağabeylerimiz ana ocağını bırakıp mücadele için Ülkü ocaklarına koşarlarken sevdiklerini buruk bir şekilde geride bıraktılar.O zaman kalleşler kurşunlarla ağızlarının payını alırlardı.Ama artık devir teröriste siper olma,zihniyetleri bozuk şahsiyetsizlerede fikirlerimizi mirasçılarımıza aşılayarak kanserli hücreleri defetme vaktidir.Devir artık fikri mücadele devridir.Eğitim devridir.Yaşımız ne olursa olsun hala kendimizi eğitmeye ihtiyacımız var ve bilgilerimizi aktarma mecburiyetimiz var.Ocak ******çü ,iman sahibi Başbuğ torunlarının eğitim ve destek yuvasıdır.Sadece konser organize etmekle olmaz.Veya verilecek partileri davetleri organize edip üst tabakayı hoşnut etmekle olmaz.Garibanı unutmayalım.Orta tabakanın belindeki örsün her geçen gün dahada ağırlaştığını unutmayalım.Çocuğunun eğitimi veya istikbali için ocak kapısına gelen çare uman gönüldaşları unutmayalım.

Allah uzun ömür versin babacığıma kendisi devlet memuru iken parti uğruna nelere katlanmadı Şerefsiz bir okul müdürüne 1978 yılında kendisine köpekçi dediği için attığı yumrukla sürgün yemedik yurt köşesi kalmadı.Dedem o zamanlar chp ye damadımı rahat bırakın diye gittiğinde aldığı cevap amca senin damadın bir ülkücü o yüzden cezasını sürgünle geçirecek.İlk okul 1.sınıf öğrencisiydim.Aksaray'dan uzaklaştırıldık.Ve hatta mahkeme kurulduğunda babamın avukatı Aksarayın tanınmış ülkücülerinden Av.... Müftüoğlu idi.Bu davaya sayın avukat o zaman para ile baktı.Bir Jawa motosiklet parası bir taşpınar el dokuma halısı satıldı bunun için.
Yıllar geçti Erkan büyüdü askerden geldi.Polis olacağız Afyon'da sınav ve mülakat var.Antalya parti teşkilatına gittim.
Bana destek olsunlar diye.Ve bir zarfla Afyonun yolunu tuttum.Afyon parti merkezine geldik.Kendilerine durumu anlattık.
Sadece tamam isminiz soyisminz biz bildireceğiz dediler ve o güvenle sınava girdim.Mülakatta 6 kişi ismi okundu 1 adım öne çıktık.Künye ve özgeçmiş.Sonrasında 6 kişide elendi.Kolay kolay peşini bırakmam araştırırım.Benle beraber elenen kişiler partiyle ilgisi bile olmayan karşı cephe adamları idi bende onların safına kondum ya helal olsun.
Döndük eve.Sonrasında Güvercinlik Uzman Jandarma Çavuş sınavı.Polis olamadım bu memlekete asker olayım dedim.Orada ilk aşama spor ve spor sınavına çıktığım anda bir subay ismimi söyledi ve kıyafetlerini giy ve evine dön burada ülkücülerin yeri yok diye tokattanda beter bir laf şamarıyla beni gönderdi.
Bumuydu benim hakettiğim.Devlet kapısı üçüncü defa yüzümüze kapanırsa birdaha açılmaz diye birdaha devletten iş istemedim.
Biryanda şahsıma güvenemeyen ve araştırmadan yoksun bir parti yerel yöneticisi diğer yanda bir vatan severi kapı önüne koyan türk askeri.
Lafın kısası 1993 ten bu yana çok zaman geçti kadrolar değişti artık fikirlerde değişsin.Sahip çıkacağımız insanıda kazanacağımız ve kazanmamız gereken insanıda iyi seçelim.Artık lütfen ayağa kalkalım gerçekten.yazılarımız sadece buraya yazmakla ve onaylamakla kalmasın.Bu paylaşımları site linkini herkese gönderip daha çok kitle ile paylaşalım.

Allah'ın selamı üzerinize olsun.

Antalya'dan Aksaray'lı kardeşiniz Erkan.
AsiMaVi
KAĞAN
AsiMaVi

MesajKonu: Geri: Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:16 pm

öncelikle sitemize hoş geldin ülküdaşım.yüreğine ellerine sağlık
whitemoon68
KAĞAN
whitemoon68

MesajKonu: Eyvallah   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:24 pm

bu sitede ve sizlerle olmak bana onur veriyor.içimden gelen ve alimle dilimle çevreme uygulamaya çalıştığım şeyleri anlatmaya çalışıyorum.Bünyan - Kayserili Bir amcam vardı yanından ayrılmazdım lise bittiğinde.Bana daima Öncelikle Kur'an ,sonra namaz sonra hadis ve ozanı dinle bolbol birde Abdurrahim KARAKOÇ'un şiir kitaplarını oku bolbol.Ve de en önemlsi buulunduğun mevki nere olursa olsun Ocak ve teşkilatımız nerdeyse oraya koş derdi hep.İkitane Bozkurt babasıyım yaşım 38 oldu biri 9 diğeri 10 yaşında ben onları benim yolumda yetiştiriyorum ve yetiştireceğimde Allah'ın izniyle.Onlar okuyacak enbaşta Allah için rızıkları için davaları için ve önemli mevkilere gelirler inşallah ki bizim sözümüzde bizim türkümüzde ilelebet söylenir.
TÜRK
KAĞAN
TÜRK

MesajKonu: Geri: Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:31 pm

sitemize hoş geldin ağabey sizin gibi değerli insanları bu otağın altında görmek gurur verici amacımız elimizden geldiği kadarıyla davamızı paylaşmak yanlız olmadığımızı hissetmek ve hissettirmek bilğilerimizi gönlümüzü paylaşmak..bu arada Abdurrahim KARAKOÇ üstadımızın şiirlerini bende çok severim özellikle HAKKIN HELAL ETMESİN ŞİİRİ.ALLAHA EMANET OL AĞABEY.
whitemoon68
KAĞAN
whitemoon68

MesajKonu: Geri: Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:35 pm

Sağolasın kardeşim.
ülkü gülü/m
KAĞAN
ülkü gülü/m

MesajKonu: Geri: Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:39 pm

öncelikle ocak hakkında söylediklerinizle çok haklısınız ocak ne konser düzenleme teşkilatıdır nede onun bunun gitipde övüneceği bir yerdir bir zamanlar yüreği ülkü için atan yiğitlerin otağı,ilim irfan,din uğruna birşeyler kazandırmak için çalışılan,bir kuru soğanı bile paylaşılırken tek düşünceleri VATAN için bir şeyler yapmak uğruna adanan bir ömrün geçtiği bir tutku bir umut eviydi ama şimdi... abi ülkü uğruna anladığım kadarıyla kendini bilmez adi kuklalar tarafından çok çekmişsin ama ne mutlu ki size inandığınız davamızan aslına yakışır bir şekilde yılmamışsınız bence tek mesele de bu ne olursa olsun inandığın davandan dönmemek ne olursa olsun,gereketiğinde gerkeni yapabilmek inançli insanın vasfıdır. İnanç ise kesin olmayan kesinliğe inanmaktır. kim ne derse desin deli olarak bile nitelendirilsekde ,bitti artık ocak işi eski düzen kalmadı, kız kısmı teşkilatta ne işi var (bu benim için geçerli) artık milliyetçilik lafta herkes kendi için çalışıyor densede, kimsenin umrunda bile olmasa Vatan ,Millet ,Bayrak,gerçek anlamda İslamiyet, Başbuğ, bizi bizi yapan değerlerden yoksun olsalarda abi biz her zaman vardık Rabbimin izniyle herzaman da var olacağız...
whitemoon68
KAĞAN
whitemoon68

MesajKonu: Geri: Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:50 pm

Sağol kardeşim.İnsan en başta inancı için yani Allah için yaşar.Örtüsü namusu için yaşar rızkı için yaşar.Biz bunlara el uzattırmayacağız bunu anlayacak herkes.yalnız bu birey birey konuşmakla yapmazla olmaz
.Misalen;

elimizde bir adet çubuk iki elimizle değil iki parmağımızla dahi kırabiliriz bizide böyle tüketmek istiyorlar.
Öde yandan bir düzine çubuk elimizle kırmamız nerdeyse imkansız olabilir .İşte bizi tüketmek bundan daha zor olacak onlar için.Geçmişte cami duvarına gelip ağızlarının payını alıp gidiyorlardı.Şimdi kafalarını sert kayalara vuruyorlar bu da bizim için Ülkücü Hareket için iyi bir fırsat olacak inşallah.
ülkü gülü/m
KAĞAN
ülkü gülü/m

MesajKonu: Geri: Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 11:03 pm

inşallah abi ne olursa olsun Rabbimin yolundan dava yolundan dönmeyelim,çok çalışalım, bizim için yapılanları asla unutmayıp sonuna kadar onlara yaraşır bir şekilde yaşayalim tek umudum içimde asla bitmeyecek ''İnanç''ımdır.
3 HiLAL
KAĞAN
3 HiLAL

MesajKonu: Geri: Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 11:26 pm

Ergenokondan , Anadoluya kadar çok badireler atlatmış bir ırkın evlatlarıyız. Şanlı tarihimize, ve ırkımızın üstünlüğüne karşı biz neler yapmışız önce bunu tartmak gerek. Kişi önce kendinden mesuldür, önce kendimizi bileylemeliyiz. Okumalı okumalı okumalıyız. Yüce mevlam Kur'an ı Kerim in ilk ayetinde de bunu buyurmamış mı? Kendimizi bileyledikten sonra, çevremizdekilere doğru yolu göstermeliyiz. Bu bir evlattır, bir kardeştir, bir arkadaştır, bir komşudur. Ama unutulmamalı ki her bileylenen ülküdaş bir başkasını bileyleyecektir. whitemoon68 arkadaşımızdan Allah razı olsun ki iki yavru kurtu bileylemeye başlamış.
Gerektiğinde kalem olup adımızı yazacağız tarihe,gerektiğinde kılıç olup mezarını kazacağız melunların.
Ama bütün bunlar için önce kalemimizi , sonra kılıcımızı bileylemek gerek. Bu da ancak birlik beraberlikle olur.
whitemoon68
KAĞAN
whitemoon68

MesajKonu: Geri: Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 3:45 pm

Linki bugün bir Ağabeyime göndericem.

Kendisi Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Ankarada
Aynı zamanda kardeşi Gölbaşı İl Başkanı.
Kediside Başkan Yardımcısı.
Bunun yanında Kendisi Bir programcı.Partimizin web sistem organizasyonlarını felan kendisi yürütüyor.
Bize öncü olacak birisi.Gerçek bir Ağabey.
İsmi Mahmut KANDEMİR dava uğruna herşeyini ortaya koymuş bir insan.Çok insan kazanacağız yeterki birlik olalım.
Ayrıca size güzel bir haber vereyim gerçi Antalya için ama benimle ilgili.Yakında kongre var.Kongrede delege adayıyım.
Kendilerine şart koştum.Genel merkezdende onaylanacak.Antalyada yönetici kadroda olacağım.Yıllardır hayaliyle yaşadığım birşey.Allah'ın izniyle gerçekleşecek.

Güzel günler bizi bekliyor.

Allah'a emanet olun.

Kardeşiniz Erkan
3 HiLAL
KAĞAN
3 HiLAL

MesajKonu: Geri: Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 3:49 pm

Allah yar ve yardımcın olsun , yolunu açık etsin.
Ayrıca siteyi çevrendekilere tanıttığın için teşekkür ederim.
whitemoon68
KAĞAN
whitemoon68

MesajKonu: Geçmişine Sahip Çıkmayanın Geleceği Olmaz   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 7:33 pm

Dünya üzerinde ırk veya millet yoktur ki geçmişine sahip çıkmadan ayakta kalsın ve bu günlere gelebilsin.
Milleti millet yapan tarihi soyu dini ve namusudur.Bunların hepside soyunun temeline bakar.Tarihimizde bir an bile yoktur ki bizi gururlandırmayan .Daima Türk Ata'sı adını biryerler kazımış.Biryerlerde iz bırakmış.Bir yerlerde eser bırakmış ve daima atasına olan saygısını kaybetmemiştir.Çünkü atasından aldığı mirası sapasağlam bir sonraki nesle teslim edecektir.
Osmanlı her padişahını yetiştirirken onunda bir sonraki kişiyi yetiştirmesini istemiş ve bunu uygulamıştır.Daima da önce milliyet sonra millet ve toprak demiştir.Hiç bir zaman birilerini bir ırkı veya başka bir dini kendine örnek almamıştır.Önceki sunumalrımda da belirtmiştim;''biz asla birilerine benzemeyiz ve asla ortak bir noktamız olamaz''
Geçmişte birşeyler ar iken birşeylerde daima yasaktı ve bunun yanında o yasağı çiğneyecek bir soyu veya kanı bozuk çıkmazdı kolay kolay.Neden acaba?
Bir soyun bozulmaması için bazı şartlar vardır;
Milliyeti ''Dini''
Milleti ''Soyu''
Otağı''Yurdu-Toprağı''
Bugüne gelelim ;Birileri bizi parçalamak istiyor.Bunun tarihteki adı silahlı haçlı lar idi.
Şimdiki adıda Haçlı ama devir değişti artık masa başı haçlılarıyla uğraşıyoruz.Çanakkale'ye kadar daima silahlı haçlılarla çarpıştık.Bizi altedemediler.Bu soyun bozulamayacağı o kadar gerçek ve nettir ki ,Evliyalar dahi çarpıştılar.
Çanakkaleyi terkedipte inlerine döndüklerinde bir toplantı düzenliyorlar.Konu Türk nasıl alt edilir?
Çok basit;
Bunlar Dinlerine son derece bağlı.Bunlara önce gayrimüslimliği benimsetelim dediler.Dinimizi gericilik yobazlık gibi pis ifadelerle kötülediler.
Bunlar namuslarına aşırı önem verirler dediler.Üzerlerindeki örtüyü onlara düşman yapalım dediler.Ve de nerde moda safsatası varsa bize ak kaşıktaki ak süt gibi göstermeye çalıştılar.
Bunların toprakları kıymetli dediler.Topraklarımızı nasıl elde edebilirlerdi .Yoksul bir halk ancak kıymetli bir yeryüzü parçasına sahipler.,bunlara sözde yatırım yapıyor görünüp paraya boğalım bir süre sonra borçlandırıp birşeyleri satmaya mecbur kılalım dediler.
Misalleri çoğaltıp sizleri fazla sıkmadan bugünümüze gelelim.
Başardılarmı?
Bana asla başaramadılar demeyin .Başarıcaklar böyle giderse.Tevekkül etemek için önce deveyi sağlam kazığa bağlamak gerek.Biz sağlam kazığa çürük iplerle bağlamaya başladık develeri.Bunu asla aklımızdan çıkarmayalım.Geçmişte benliğini unutup hayasızca Azerbaycan tarafında komünist enternasyonal kongresine gidip komünizmi beğenip benimseyen ve bunu Türkiye Cumhuriyeti'nde uygulamaya çalışan İsmet İnönünün sancılarını çekiyoruz hala.BugünKur'an,Ezan Namaz yobazlık oldu,Başörtülü namus timsali bacılarımız öcü oldu.Afedersiniz eksik kıyafetle dolaşmak moda oldu.Çorap değiştirir gibi sevgili değiştirmek,Akşam evlenip sabah eşini aldatmak Haşa huzurdan Aydın ve entellik oldu.Kupun karşılığı erdeyse birbirlerini hediye edecekler. namussuzlar.
Ozan ne diyor;

Uyan Türk Evladı Uyuma Uyan,Beş Kupona Alınmadı Bu Vatan.
Kan karşılığı alındı ,Can karşılığı alındı İslamiyet can vere vere yayıldı ve kabul ettirildi dünyaya.
Kahvelerde Klüplerde kağıt ve taş oynayanlar vaktinizi emeğinizi paranızı oralarda savurmayı bırakın.Kendisini anne babalık yaptığını zanneden şahıslar çocuklarınızın zihinlerini akşamki yarışmada alacağı derece için bozmayın.O taze kanlar bu ülkeye lazım .Hadi sizden fayda görmedi bu vatan bırakın onlara bari mani olmayın.O canların ******ü ;Osman Gazileri Cengiz Hanları ve alemleri O'nun yüzü suyu hürmetine yaradtan Yüce Rabbimin Muhemmedi var .Onları aşılayın .Bu ülkeye Asker lazım,Bu lkeye Polis,Doktor,Mühendis lazım.Mini etekli veya erkek görünümlü kulağı küpeliler değil.Sizin evlatlarınıza sunabileceiniz imkanları faydasızca kullandığınız şu devirde o imkanları bulamayan imkan bulsa neleri vadedip yapabilecek vatan evlatları var.Harcadığınız emek ve paranın milli servet olduğunu unutmayın.O vrlığın üzerinde tüyü bitmemiş yetimin hakkı olduğunu ve hak yiyenin bir gün karşısına çıkıp hesap vereceği Rabbimin olduğunu unutmayın.
Bizde bugün bu yazıyı okuyup yarın unutmayalım.Ata mirasına sahip çıkıp o dağılan millet karşısında biz toparlanalım.
Artık ayağa kalkalım kalktığımız gibide artık yürüyelim.
Allahın selamı üzerinize olsun,nuru kalbinize doğsun.
Antalyadan Aksaraylı kardeşiniz Erkan.
3 HiLAL
KAĞAN
3 HiLAL

MesajKonu: Geri: Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 8:18 pm

Yüreğine sağlık kardeşim...

Tarih tekerrürden ibarettir deriz ama sanki tekrarı olmayacakmış gibi tarihimizden ders almayız.

Kurtuluş savaşında yaşanan bir hadise düşünmemize yetecektir.

Konya ovasının ortasında bir tren duruyordu. Trenin içi askerlerle doluydu. Konya ovasına gidenler bilir, orası düz bir ovadır, bozkır derler oraya, ne bir ağaç nede bir yeşillik yoktur. Ve gerçekten çok geniş bir arazidir, başı sonu görünmez. Trenin komutası elinde olan subay makinisti çağırdı, neden durduk dedi. Makinistler o devirde rumdu. Türkler o kadar geri bırakılmışlardıki türk makinist bile yoktu. Rum makinist kömür bitti dedi. Biliyorsunuz o devirde trenler kömürle çalışırdı. Ne yapmak lazım dedi subay, rum makiniste güvenmiyordu. Makinist odun bulursanız olur dedi.

Subay askerlere emir verdi, bozkırın dört bir yanına yayılıp ağaç aradılar. Hepsi eliboş döndüler, bozkır bir çöl gibiydi. Sonunda sabrı taşmıştı subayın silahını çıkardı ve rum makinistin alnına dayadı. Beni dedi ankarada Kemal paşa bekliyor, bu treni ya çalıştırırsın yada seni öldürürüm. Tek çare var dedi makinist oda olmaz. Neymiş dedi subay. Vagon tahtalarını söküp yakmak. Derhal sökün dedi subay ve tahtalar sökülüp yakıldı.

Bir tümen askeri taşıyan tren ankaraya iskelet halinde girdi. Vagon tahtaları lokomotifin yakıtı olmuştu.

Düşünün yunanlılarla savaşmaya gidiyorsunuz ve makinistiniz bir rum..

Günümüze bakalım ne göreceğiz.... Tek tek saymak istemiyorum, bir bakın çevrenize bize ait ne kaldı?
Bu sorunun cevabını ZeMAHŞER açtığı konuda açıklamış yeterince http://turanci.hareketforum.com/ulkucu-kalem-f17/ne-kadar-da-ozelletrldik-t375.htm

Mirasının büyük kısmını Türk Tarih Kurumuna bağışlayan Mustafa Kemal ****** başarısını; tarihi okumaya araştırmaya ve tarihten ders almaya borçludur. Kendisinden sonraki nesillerin de tarihi öğrenmeleri için Türk Tarih Kurumuna bu kadar önem vermiştir.

Dün dündür ,bugün bugündür zihniyeti ile gidersek yarın için kimse hayal dahi kurmasın. Çünkü bizi bekleyen yarınlar olayacaktır.

whitemoon68
KAĞAN
whitemoon68

MesajKonu: Geri: Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 10:19 pm

Bu ülke üzerinden fantazi kurup diş bileyenler hiçte heveslenmesin.Bozkurtlar hala bu memleketin her sokağında her köşesinde o günü bekliyorlar.Türkiye Cumhuriyeti'ni bitiremeyeceksiniz.Kendi selinizde kendiniz boğulacak kendi ateşinizle yanacaksınız.Allahım yüzlerine vuracağımız tokatı bizden esirgemeyecek İnşallah.
whitemoon68
KAĞAN
whitemoon68

MesajKonu: SAKARYA TÜRKÜSÜ   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 10:25 pm

Ben bu şiirle büyüdüm.

İnsan bu, su misali, kıvrım kıvrım akar ya:
Bir yanda akan benim, öbür yanda Sakarya.

Su iner yokuşlardan, hep basamak basamak;
Benimse alın yazım, yokuşlarda susamak.

Her şey akar, su, tarih, yıldız, insan ve fikir:
Oluklar çift, birinden nur akar, birinden kir.

Akışta demetlenmiş, büyük, küçük, kainat:
Şu çıkan buluta bak, bu inen suya inat!

Fakat Sakarya başka, yokuş mu çıkıyor ne?
Kurşundan bir yük binmiş, köpükten gövdesine:

Çatlıyor, yırtınıyor yokuşu sökmek için.
Hey Sakarya, kim demiş suya vurulmaz perçin?

Rabb'im isterse, sular büklüm büklüm burulur.
Sırtına Sakarya'nın, Türk tarihi vurulur.

Eyvah, eyvah, Sakarya'm, sana mı düştü bu yük?
Bu dâvâ hor, bu dâvâ öksüz, bu dâvâ büyük!..

Ne ağır imtihandır, başındaki Sakarya!
Binbir başlı kartalı nasıl taşır kanarya?

İnsandır sanıyordum mukaddes yüke hamal;
Hamallık ki, sonunda, ne rütbe var, ne de mal,

Yalnız acı bir lokma, zehirle pişmiş aştan:
Ve ayrılık, anneden, vatandan, arkadaştan!

Şimdi dövün Sakarya, dövünmek vakti bu ân;
Kehkeşanlara kaçmış eski güneşleri an!

Hani Yunus Emre ki, kıyında geziyordu?
Hani ardına çil çil kubbeler serpen ordu?

Nerede kardeşlerin, cömert Nil, yeşil Tuna?
Giden şanlı akıncı, ne gün döner yurduna?

Mermerlerin nabzında hâlâ çarpar mı tekbir?
Bulur mu deli rüzgâr o sedayı: Allah bir!

Bütün bunlar sendedir, bu girift bilmeceler;
Sakarya, kandillere katran döktü geceler.

Vicdan azabına eş kayna kayna Sakarya.
Öz yurdunda garipsin, öz vatanında parya!

İnsan üç beş damla kan, ırmak üç beş damla su:
Bir hayata çattık ki, hayata kurmuş pusu.

Geldi ölümlü yalan, gitti ölümsüz gerçek:
Siz, hayat süren leşler, sizi kim diriltecek?

Kafdağını assalar, belki çeker de bir kıl!
Bu ifritten sualin, kılını çekmez akıl!

Sakarya, saf çocuğu, mâsum Anadolu'nun,
Divanesi ikimiz kaldık Allah yolunun!

Sen ve ben, gözyaşıyle ıslanmış hamurdanız;
Rengimize baksınlar, kandan ve çamurdanız!

Akrebin kıskacında yoğurmuş bizi kader;
Aldırma, böyle gelmiş, bu dünya böyle gider!

Bana kefendir yatak, sana tabuttur havuz:
Sen kıvrıl, ben gideyim, Son Peygamber kılavuz!

Yol onun, varlık onun, gerisi hep angarya:
Yüzüstü çok süründün, ayağa kalk, Sakarya!

NECİP FAZIL KISAKÜREK
3 HiLAL
KAĞAN
3 HiLAL

MesajKonu: Geri: Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım   Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 10:33 pm

Erkan , ülküdaşım
siteye bir duyuru ekledim okudun mu?
Sitem içerikli bir duyuru. Orda da dediğim gibi ülkücülüğü sadece ozanlarımızı dinlemekten, el ile bozkurt işareti yapmaktan, ülkücüyüm demekten öte gidemeyen okadar çok kişi var ki.... Öncelikle bu kavramı benimsememiz gerek. Ülkücülük nedir onu öğrenmek gerek. Sözüm herkes için değildir alınmasın hiç kimse. Fakat ülkücüyüm demekten öte gitmenin zamanı geldide geçiyor artık. İlk makalende ne güzel dedin millet dağılıyor biz toparlanalım. Burda en çok gençlere düşüyor görev. Çünkü gelecek onların. Miras onların....

Millet Dağılıyor Biz Toparlanalım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BİR MİLLET UYANIYOR
» Vatan, Millet, Bayrak
» VATAN:MİLLET:BAYRAK
» Dünya'da En Çok Soykırıma Uğrayan Millet: Türkler!...
» MİLLET OLMANIN İLK ŞARTI DİLİMİZ, GÜZEL TÜRKÇEMİZ