BOZKURTLAR OTAĞI
BOZKURTLARIN OTAĞINA HOŞGELDİNİZ.

ÜYE ADI OLARAK TÜRKÇE İSİMLER KULLANINIZ.
AKSİ DURUMDA ÜYELİĞİNİZ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

ÜYELİĞİNİZİN HEMEN AKTİF OLMASI İÇİN MAİL ADRESİNİZE GELEN ÜYELİK AKTİVASYON LİNKİNE TIKLAYINIZ.

BOZKURTLAR OTAĞI
BOZKURTLARIN OTAĞINA HOŞGELDİNİZ.

ÜYE ADI OLARAK TÜRKÇE İSİMLER KULLANINIZ.
AKSİ DURUMDA ÜYELİĞİNİZ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

ÜYELİĞİNİZİN HEMEN AKTİF OLMASI İÇİN MAİL ADRESİNİZE GELEN ÜYELİK AKTİVASYON LİNKİNE TIKLAYINIZ.

BOZKURTLAR OTAĞI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELLENEMEZ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET )

+11
alpurungu26
enver
ahmet_tosun88
Belguzaryuksel
galenhilion
HasKurt-40
bilalyucel83
ahmet
tubaa
ülkü gülü/m
3 HiLAL
15 posters

Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz?
Ali Kınık
Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty9%Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty
 9% [ 43 ]
Osman Öztunç
Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty9%Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty
 9% [ 43 ]
Arif Nazım
Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty5%Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty
 5% [ 25 ]
Ozan Arif
Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty8%Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty
 8% [ 38 ]
Ozan Ünsal
Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty10%Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty
 10% [ 45 ]
Ozan Emin
Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty4%Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty
 4% [ 17 ]
Ozan Manas
Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty5%Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty
 5% [ 23 ]
Ozan Nihat
Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty4%Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty
 4% [ 18 ]
Aşık Sefai
Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty8%Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty
 8% [ 36 ]
Mustafa Yıldızdoğan
 8% [ 37 ]
Ahmet Şafak
 8% [ 37 ]
Ahmet Yılmaz
Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty7%Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty
 7% [ 33 ]
Atilla Yılmaz
 5% [ 25 ]
Grup Gökçen
Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty6%Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty
 6% [ 26 ]
Grup ötüken
 4% [ 25 ]
Toplam Oylar : 471

YazarMesaj
3 HiLAL
KAĞAN
Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Turan3
3 HiLAL

. : ADMİN

Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Empty
MesajKonu: Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET )   Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 8:12 pm

Ozanlarımız okadar değerli ki muhakkak seçmek,ayırdetmek çok güç olur. Fakat bu konu içinde bizimle paylaşmanızı istiyorum. En sevdiğiniz ozanımızı ve ona ait en sevdiğiniz türkünün sadece bir mısrasını...
ülkü gülü/m
KAĞAN
Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Turan3
ülkü gülü/m

MesajKonu: Geri: Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET )   Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 9:20 pm

Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) 83000426
tüm ozanlarımızı severek dinlerim ayrıdır hepsinin yerleri, eserleri. fakat Ali Kınık bende TEK'tir

SeNdEn sOnRaSıDa bEnİm kIYaMeTimDir!...

söyle bu hasretin bitesi varmı,
insan bir kez ölür ötesi var mı,
yokluğun silahım,aşk ruhsatımdır,
senden sonrasıda benim kıyametimdir.
senden sonrasıda benim felaketimdir..
tubaa
.
.
tubaa

MesajKonu: Geri: Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET )   Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 7:50 am

Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) 60111028064161439182039Dediler ki; Cemile sözünden döndü
Yüreğimde bir leylak yandı
Hercai gönlün kimlere kandı
Sevdiğin (şimdiki) benden üstün mü
ahmet
.
.

MesajKonu: Geri: Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET )   Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Icon_minitimeSalı Ekim 13, 2009 1:31 pm

esat kabaklı üstadı ekleyelim lütfen
bilalyucel83
TİGİN
TİGİN

MesajKonu: Geri: Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET )   Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 7:31 pm

Bu anket o kadar zor ki hepsi birbirinden değerli şüphesiz, cevaplarken dakikalarca düşündüm.
HasKurt-40
.
.
HasKurt-40

MesajKonu: Geri: Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET )   Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 7:31 pm

Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ?

Biraz düsündürücü bir anket..

Ben Ozanlarimizin hepisini dinlerim

Anket içinde olsa ayrim yapmam hepisini degerleri ayni
galenhilion
.
.

MesajKonu: Geri: Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET )   Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 4:07 pm

ozan ünsal ahmet yılmaz aşık sefai ozan arif diye liste gidiyor Very Happy
Belguzaryuksel
.
.
Belguzaryuksel

MesajKonu: Geri: Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET )   Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 6:49 pm

Hemen Hemen hepsını dınlıyorum ben hepsıde bırbırınden guzel seslı ınsanlar
ahmet_tosun88
.
.

MesajKonu: Geri: Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET )   Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2009 4:44 am

olamaz derdin olmaz oldu
haber bile gelmez oldu
rüyalarım hayır değil
unuttunmu sevdiğimi
ahmet_tosun88
.
.

MesajKonu: Geri: Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET )   Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Icon_minitimeC.tesi Ara. 05, 2009 4:46 am

şiirleri suya yazdım
yağmur sile heceleriii
gönlüme bir mezar kazdım
kefen gityer geceleriii....
ozamn manasın harika şarkısı yeni keşfettim
enver
KAĞAN
KAĞAN

MesajKonu: Geri: Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET )   Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 4:12 pm

eline saglık
alpurungu26
KAĞAN
KAĞAN
alpurungu26

MesajKonu: Geri: Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET )   Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 10:38 pm

Ozan Emin ve ozan Manasin yapmis olduklari duetleri dinliyorum.
umt44
.
.

MesajKonu: Geri: Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET )   Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 1:31 pm

hepsinide dinliyorum hepside birbirinden güzel söylüyorlar
turanhan
TİGİN
TİGİN

MesajKonu: Geri: Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET )   Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 6:41 pm

OSMAN ÖZTUNÇ ÖNCELİKLİ OLMAK KAYDIYLA HEPSİNİ DİNLERİM.OZAN MANASI DA SİTEDEN ÖĞRENDİM.

BAĞRINDAKİ KURŞUNLARLA ÇIK PEYGAMBER KATINA
OL MÜBAREK AVCUN İÇRE BİRER BİRER SAY OĞUL

DENİLMİŞTİR CAN SAĞ İKEN YURT VERMEYİZ DÜŞMANA
HEM SÜTÜNDEN HEM CANINDAN HEM KANINDAN BU SENDEKİ HUY OĞUL
Nükredit_
.
.

MesajKonu: Geri: Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET )   Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 5:18 pm

Abi verdiğiniz ozanların hepside birbirinden güzel Smile Ama Ünsal abi başka
ReiS95
.
.
ReiS95

MesajKonu: Geri: Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET )   Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET ) Icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 3:36 pm

Çal kemancı

Gitti Artık Unuttu mu
Senelerce Avuttu mu
Bu Hasretin Süresi Yok
Birgün Sona Eresi Yok

Son Şarkıyı Çal Kemancı
Gelmeyecek O Yalancı

Sonu Yokmuş Beklemenin
Resimleri Saklamanın
Ömrüm Ona Feda Olsun
Asilce Bir Veda Olsun

Son Şarkıyı Çal Kemancı
Gelmeyecek O Yalancı

Hangi Ozanımızı Dinliyorsunuz ? ( ANKET )
1 sayfadaki 1 sayfası