BOZKURTLAR OTAĞI
BOZKURTLARIN OTAĞINA HOŞGELDİNİZ.

ÜYE ADI OLARAK TÜRKÇE İSİMLER KULLANINIZ.
AKSİ DURUMDA ÜYELİĞİNİZ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

ÜYELİĞİNİZİN HEMEN AKTİF OLMASI İÇİN MAİL ADRESİNİZE GELEN ÜYELİK AKTİVASYON LİNKİNE TIKLAYINIZ.

BOZKURTLAR OTAĞI
BOZKURTLARIN OTAĞINA HOŞGELDİNİZ.

ÜYE ADI OLARAK TÜRKÇE İSİMLER KULLANINIZ.
AKSİ DURUMDA ÜYELİĞİNİZ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

ÜYELİĞİNİZİN HEMEN AKTİF OLMASI İÇİN MAİL ADRESİNİZE GELEN ÜYELİK AKTİVASYON LİNKİNE TIKLAYINIZ.

BOZKURTLAR OTAĞI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELLENEMEZ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

Türk acilimi hayaL ediyorum..

YazarMesaj
ülkü gülü/m
KAĞAN
Türk acilimi hayaL ediyorum.. Turan3
ülkü gülü/m

Türk acilimi hayaL ediyorum.. Empty
MesajKonu: Türk acilimi hayaL ediyorum..   Türk acilimi hayaL ediyorum.. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 4:44 pm

Türk acilimi hayal ediyorum.

Adriyatik’ten Cin seddine kadar degil. Nevada cöllerinden Fujiyama Daglarina kadar. Kutuplardan Uzaya kadar. Bir Türk acilimi hayal ediyorum.

Tüketen toplum olmaktan cikip, üreten toplum olmayi gerceklestiren. Zeytinine, cayina, findigina, kaysisina, balina, hamsisine, lalesine, ipegine, halisina, bugdayina sahip cikan, dünya markasi yapan bir Türk acilimi.

Sanatta, ilimde, kültürde, teknolojide, sporda bir numara olmayi vatan borcu bilen bir Türk acilimi.

Bilim ve Teknoloji bakanligini kurarak. Yatirimi tasa, betona degil insana, egitime yapan bir Türk acilimi.

Üniversitelerinde, daglarinda, köylerinde, mezralarinda, sehirlerinde, pazarlarinda TÜRKCE seferberligi baslatan bir Türk acilimi.

Gurbetcisini gammazlamayan, satmayan, onun oy, egitim, dil, din, emeklilik haklarini sonuna kadar savunan bir Türk acilimi.

Irak’taki 3Milyon Türkmenin, Dogu Türkistandaki 30 Milyon Uygurun, Cecenistandaki, Karabagdaki, Filistindeki, Afganistandaki mazlumlarin haklarini BM, AB, ABD, AIHM ne kadar uyduruk devlet ve teskilat varsa gözlerinin icine sokarak savunan bir Türk acilimi.

Dil birligini, alfabe birligini gerceklestiren. Türk illerini TÜRK BIRLIGINDE birlestiren. ISLAM BIRLESMIS MILLETLERINI kuran bir Türk acilimi.

Islam devletlerinin sinirlarinda mayin yerine lale ve güller eken. Kardeslik ve baris tohumlari serpen bir Türk acilimi.

Dizlilere diz cöktürecek, baslilara bas egdirecek. Genelkurmay cadirini Kerkükte kuracak. Meclisi Kandil daginda toplayacak. Mangal gibi yürekli bir Türk acilimi hayal ediyorum.

Apo’yu asip, videosunu Roj TV’ye gönderecek bir Türk acilimi.

Incirlik üssünü kapatip, yerinde ilk ORTAK TÜRK DEVLETLERI UZAY üssünü kuracak bir Türk acilimi.

Cekic gücü askerlerinin silahlarini toplayip, biletlerini kesip, ellerine birer gül verip evlerine gönderecek Türk acilimi.

Ardarda AB acilimi, Kibris Rum acilimi, Ermeni acilimi, Kürt acilimi baslatan bu hükümetten acaba cok seymi istiyorum?

Türk acilimi hayaL ediyorum..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ...|||TüRK AÇILIMI|||...
» TÜRK MİLLETİNİN TARİHİ (TÜRK ADI)
» BURASI TÜRKİYE BİN YILLIK DEVLET.BAHÇELİ’DEN TÜRKLÜK AÇILIMI
» Başbuğ Alparslan Türkeş'in yıllar önce kürt açılımı hakkındaki görüşü
» Türk