BOZKURTLAR OTAĞI
BOZKURTLARIN OTAĞINA HOŞGELDİNİZ.

ÜYE ADI OLARAK TÜRKÇE İSİMLER KULLANINIZ.
AKSİ DURUMDA ÜYELİĞİNİZ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

ÜYELİĞİNİZİN HEMEN AKTİF OLMASI İÇİN MAİL ADRESİNİZE GELEN ÜYELİK AKTİVASYON LİNKİNE TIKLAYINIZ.

BOZKURTLAR OTAĞI
BOZKURTLARIN OTAĞINA HOŞGELDİNİZ.

ÜYE ADI OLARAK TÜRKÇE İSİMLER KULLANINIZ.
AKSİ DURUMDA ÜYELİĞİNİZ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

ÜYELİĞİNİZİN HEMEN AKTİF OLMASI İÇİN MAİL ADRESİNİZE GELEN ÜYELİK AKTİVASYON LİNKİNE TIKLAYINIZ.

BOZKURTLAR OTAĞI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELLENEMEZ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

Elazığ ovası Bozkurtlar yuvası

YazarMesaj
monler
TİGİN
TİGİN

Elazığ ovası Bozkurtlar yuvası Empty
MesajKonu: Elazığ ovası Bozkurtlar yuvası   Elazığ ovası Bozkurtlar yuvası Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 5:01 pm

* Elazığ ovası Bozkurtlar yuvası

Yudumun üstünden karabulutlar dolaşıyor Elazığ ocağımda bir kıvılcım küller arasında yeniden meşalemizi yaktı arkadaş.
Yüz binlerce Bozkurt gür sesiyle ile bütün dünyayı yeniden inletti evliyalar diyarı Elazığ İzzet paşa camisinden arkadaş.
Elazığlı Bozkurtlar gür sesiyle ile seslendi kuzey yıldızına Gök gürledi şimşekler çaktı zalimler kaçacak bir delik arıyor arkadaş.
Burası Elazığ Gakkoşlar diyarı vatan hainlerini yere sermeden biz yol vermeyiz bütün dünyadaki namertlere arkadaş.

Behçet başkanımız emir verdi gür sesiyle ile seslendi bütün dünyaya Bozkutların yeniden dirildiği başken Elazığdır arkadaş.
ALLAH cümlemizi hak yolunda buluşturdu Elazığ’dan aslan pençesi doğuyor TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN arkadaş.
Turan elerine selam olsun, Bozkutlar Vatan hainlerine karşı İzzet paşa camisinde ana dulu toprağına yumruğumuzu vurduk arkadaş.
Türk milleti olarak Dış ve iç mihrakların oyunlarına gelmeyeceğimizi bütün dünyaya haykırdık Elazığ İzzet paşa camisinde arkadaş.

(Türkiye01.11.2009) Muzaffer Önler

Bu şiirin hikayesi:

Türkiye Rekoru ELAZIĞ'dan 100 bin kişi...
300 bin nüfuslu Elazığ'da Teröre Lanet Mitingi'ne tam 100.000 kişi katıldı. İl Nüfusu oranına göre Türkiye'de yapılan en kalabalık miting... Meydan dar geldi, ara sokaklar, apartmanlar, ağaçlar her taraf; ama her taraf doldu ve taştı....
Muzaffer Önler
Elazığ’dan Turan elerine selam olsun.
Cenabı Allah sizlerden razı olsun.
Vatan hainlerine karşı duran yiğitlerimize selam olsun.
100 binlerle İzzet paşa camisinde dünyayı inletiniz evliyalar diyarından.
Selam, saygı, ve dua ile Gönüldaşım…...

Cengiz Öztürk
BURASI ELAZIĞ SER VERMEDEN YOL VERMEYİZ NAMERTLERE…

Sungur Yeltekin
Behçet başkanın memleketinden tersini beklemek sürpürüz olurdu. teşekkürler Elazığ…

Özgür Gümüş
ALLAH cümlemizi hak yolunda buluştursun bu vatan onun bunun malı değil bu vatanın toprağı onların hayal bile edemeyeceği kadar mukaddestir TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN…

Erol Gemici
Burası Elazığ Gakkoşlar diyarı. Bunlar aslan pençesi doğurur…

Orhan Yılmaz
Elazığ’lar gurur duysunlar helal olsun onlara…

Reis Özdemir
İşte bu benim Memleketim Bu manzara karşısın da ağlamamak mümkün mü? Hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum GAKKOŞLAR hepinizden ALLAH razı olsun EL AZİZ liler…

Mürsel Namlı
Zaman Türk, Kürt,Alevi, Laz, Birlik zamanı, Dış ve iç mihrakların oyunlarına gelmemeye hassasiyetle önem göstermeliyiz....HZ. ALLAH (c.c.) Aziz ve Necip TÜRK, Milletinin Yar ve Yardımcısı Olsun..Saygılarımla Can Dostlarım Dava Arkadaşlarım...

Kadir Tura
Gadan kurban olayım hemşerilerim Elazığlı olarak gurur duyuyorum…

Burhan Tosun
CENABI ALLAH'IN İZNİYLE TÜRKİYEMİZİ HİÇ BİR GÜÇ BÖLEMEZ. (HELE BİRKAÇ ÇAPULCU HİÇ BÖLEMEZ.) ARTIK SUSMAK YOK...!

Muhammetlütfü Zeki
Nerde o vatan sahipleri nerde uğrunda varını yokunu koyanlar sitemim sana ERZURUM sendin ilk başını gösteren.... sağolasınız Elazığlı kardeşlerim…

Sebahattin Dereli
Ben Elazığ halkına bu mitinge katılımlarından dolayı teşekkür ederim. Allah hepsinden razı olsun…

Nurdan Öztürk
Teşekkürler Reis kardeşim.. Gakkoşlara helal olsun…

Yunus Dümen
Gakkoşlar ALLAH sizden razı olsun... İlk adım her zaman önemlidir.. Türkiye sizi takip edecektir...

Canan Akoğlu Cibelik
Gakkoşlara selam olsun.son günlerin en güzel haberi.hemşerilerimin hepsine sonsuz teşekkürler…

Zekai Kahyaoğlu
TÜM ELAZIĞLILARA CANDAN TEŞEKKÜRLER.İNŞALLAH HER İLİMİZ BİR ELAZIĞ OLUR.REİS GARDAŞIM SANA DA SONSUZ TEŞEKKÜRLER! ...

Ethem Demirci
ESALAMUN ALEYKUM,ALLAHIN RAHMETİ ÜZERİNİZE OLSUN HER ŞEY VATAN İÇİN ELAĞZILI KARDEŞLERİME ŞÜKRANLARIMI SUNARIM…

Serbülent Dursun
ELAZIĞLILAR SAYGILARIMI SUNUYORUM CANIMSINIZ SİZLER…

Ünal Bağcı
Hakkari dağ kom.tug. giderken Elazığ’a uğramıştık toplanma bölgesiydi insanları çok cana yakın soğu da çok soğuk…

Erol Gemici
Burası Gakkoşlar diyarı başka ile benzemez bende bir GAKKOŞ olarak gayet normal bir tepkidir konu vatan olunca işler değişir...

Muzaffer Önler
Elazığ’dan Turan elerine selam olsun.
Bizler genç bozkurtlarız bu vatanının bekçileriyiz ülküdaşlarım…
Muzaffer Önler ELAZIĞ / TÜRKİYE...

Elazığ ovası Bozkurtlar yuvası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BOZKURTLAR
» Genç Bozkurtlar
» BOZKURTLAR OTAĞI ALBÜMÜ
» BOZKURTLAR OTAĞI 2010 ALBÜMÜ
» ARİF NAZIM-BOZKURTLAR OTAĞI TÜRKÜLERİ-2-