BOZKURTLAR OTAĞI
BOZKURTLARIN OTAĞINA HOŞGELDİNİZ.

ÜYE ADI OLARAK TÜRKÇE İSİMLER KULLANINIZ.
AKSİ DURUMDA ÜYELİĞİNİZ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

ÜYELİĞİNİZİN HEMEN AKTİF OLMASI İÇİN MAİL ADRESİNİZE GELEN ÜYELİK AKTİVASYON LİNKİNE TIKLAYINIZ.

BOZKURTLAR OTAĞI
BOZKURTLARIN OTAĞINA HOŞGELDİNİZ.

ÜYE ADI OLARAK TÜRKÇE İSİMLER KULLANINIZ.
AKSİ DURUMDA ÜYELİĞİNİZ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

ÜYELİĞİNİZİN HEMEN AKTİF OLMASI İÇİN MAİL ADRESİNİZE GELEN ÜYELİK AKTİVASYON LİNKİNE TIKLAYINIZ.

BOZKURTLAR OTAĞI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELLENEMEZ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

MHP´de olmayan ülkücü değildir

YazarMesaj
alpurungu26
KAĞAN
KAĞAN
alpurungu26

MHP´de olmayan ülkücü değildir  Empty
MesajKonu: MHP´de olmayan ülkücü değildir    MHP´de olmayan ülkücü değildir  Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 5:34 pm

Son dönemde AKP´den nemalanan bazı şahıslar "eski ülkücüyüm" ya da "ülkücüyüm" gibi sözlerle MHP´ye saldırıyorlar. Bu şahıslara en güzel cevap Başbuğ Türkeş´in sözleridir.
Günümüzde AKP'nin kışkırtması ile BBP ve bazı şahıslar "eski ülkücüyüz", "BBP'li ülkücüyüz" "bağımsız ülkücüyüz", "ülkücünün partisi olmaz" gibi zırvalarla ülkücü hareketin aklını karıştırmaya ve MHP'ye zarar vermeye çalışmaktadır.

Aynı zihniyetteki kişiler bundan önceki yıllarda da Başbuğ Türkeş'e karşı aynı tavır ve ihanetlerde bulunmuşlardı.

Ülkemizin içinde bulunduğu zor şartlar içerisinde AKP'nin maşalığını yaparak MHP'ye saldıran bu şahıslar için Türkiye'nin birliğinin ve bütünlüğünün hiçbir anlam ifade etmediği ve tek dertlerinin kendi çıkarları olduğu birkez daha görülmüştür.

Bu şahıslara karşı en güzel cevap Başbuğ Türkeş'in sözleridir.

Başbuğ Türkeş aşağıdaki videoda da görebileceğiniz gibi "Türk milletinin düşmanlarının çok olduğunu ve bu sebeple Türk milletini kalkındıracak tek siyasi hareket olan MHP'nin de düşmanlarının çok olduğundan" bahsediyor.

Başbuğ Türkeş ayrıca şu sözleri de dile getiriyor:

"Efendim bende ülkücüyüm ülkücülük kimsenin tekelinde değildir ama ANAPlıyım, bende ülkücüyüm ülkücülük kimsenin tekelinde değildir ama Doğru Yolcuyum, bende ülkücüyüm ülkücülük kimsenin tekelinde değil Büyük Birlik Partisiyim, bende ülkücüyüm Refah Partisindeyim.

Halt etmişsiniz hepiniz.

Ülkücü, Milliyetçi Hareket Partisi'nde olur.

Milliyetçi Hareket Partisi'nde olmayan ülkücü değildir. Gittiği yerin damgasını yer. Oradaki genel başkanın görüşüne göre yaşar, oradaki genel başkanın görüşüne göre hareket eder. Ülkücülüğü kalmamıştır. Bunu böyle bilmeliyiz.
Büyük Birlik Partisi bir ihanet hareketidir. Ülkücü hareketi arkadan hançerleyen bir ihanet hareketidir. Parti bir siyasi manevra, zor bir manevra yaparak Refah Partisiyle seçim işbirliği yaparak 19 milletvekili getiriyor parlamentoya, bunu yirmi yapmaya, grup kurmaya uğraşırken Özal'ın fitnesiyle, oradan aldıkları milyarlarla, bizi arkadan hançerliyorlar, çıkıyorlar ayrı parti kuruyorlar. Neymiş biz Müslüman değilmişiz. Bizim Müslümanlığımız para etmiyormuş. Terbiyesizlere bak. Nankörsünüz siz..."

Başbuğ Türkeş açıklamalarının son kısmında ise şu sözleri söylüyor.

"İşte biz bunun için ülkücülüğü kurduk. Ülkücülüğü ben kurdum. Ülkücülük davasının kitabını ben yazdım."

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Ülkücü Neden Ülkü Ocaklarına Gider ? ( Ülkücü Sanatçılar Kime Bağlıdır ) Ülkücü Kimdir ?
» EY ÜLKÜCÜ HAREKET!!!Ülkücü Şehitleri Biliyor Musunuz?
» Türk Kürt Kardeş Değildir
» VATAN SADECE SECCADENİZİN SERİLDİĞİ YER DEĞİLDİR
» Ülkücü Nedir, Ülkücü Kime Derler?