BOZKURTLAR OTAĞI
BOZKURTLARIN OTAĞINA HOŞGELDİNİZ.

ÜYE ADI OLARAK TÜRKÇE İSİMLER KULLANINIZ.
AKSİ DURUMDA ÜYELİĞİNİZ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

ÜYELİĞİNİZİN HEMEN AKTİF OLMASI İÇİN MAİL ADRESİNİZE GELEN ÜYELİK AKTİVASYON LİNKİNE TIKLAYINIZ.

BOZKURTLAR OTAĞI
BOZKURTLARIN OTAĞINA HOŞGELDİNİZ.

ÜYE ADI OLARAK TÜRKÇE İSİMLER KULLANINIZ.
AKSİ DURUMDA ÜYELİĞİNİZ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

ÜYELİĞİNİZİN HEMEN AKTİF OLMASI İÇİN MAİL ADRESİNİZE GELEN ÜYELİK AKTİVASYON LİNKİNE TIKLAYINIZ.

BOZKURTLAR OTAĞI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELLENEMEZ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!

+10
FATİH249249
asena35
ALTAY26
fatih_mehmet
asıkurt06
bozkurtluyum
safranbolu
ülkü gülü/m
vatan
3 HiLAL
14 posters
YazarMesaj
3 HiLAL
KAĞAN
Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Turan3
3 HiLAL

. : ADMİN

Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Empty
MesajKonu: Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 10:55 pm

En son 3 HiLAL tarafından Paz Haz. 13, 2010 10:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
vatan
KAĞAN
vatan

MesajKonu: Geri: Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 11:06 pm

TANRI DAĞI KADAR TÜRK.HİRA DAĞI KADAR MÜSLÜMANIM.ELHAMDÜLİLLAH...
ülkü gülü/m
KAĞAN
ülkü gülü/m

MesajKonu: Geri: Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 9:48 pm

baya Türkmüşüm ben ya Smile yanlız sorular çok basitti kopya falan çekmedim Smile bildiğimiz konuları tekrar hatırladım çok güzel bir paylaşım sağolun
3 HiLAL
KAĞAN
3 HiLAL

MesajKonu: Geri: Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 8:04 pm

EmeT demiş ki:
baya Türkmüşüm ben ya Smile yanlız sorular çok basitti kopya falan çekmedim Smile bildiğimiz konuları tekrar hatırladım çok güzel bir paylaşım sağolun

EmeT ikinci testi denedin mi?
ülkü gülü/m
KAĞAN
ülkü gülü/m

MesajKonu: Geri: Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 8:14 pm

abi (yaşça benden büyüksünüz) ne yalan söyleyim ikincide biraz zorlandım ilteriş kaan'ın adının anlamı Fatih sultan Mehmedin 7 dil bildiğini bide 11.soruda takıldım valla aslında o kadar az şey biliyorum ki çok okumak lazım çok
3 HiLAL
KAĞAN
3 HiLAL

MesajKonu: Geri: Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 8:27 pm

O testleri foruma ekleme nedenim de kendimizi ölçmekti zaten. Yoksa Türklüğümüz testlerle değerlendirilemez. Bilgi çağındayız, eskisi gibi kılıçları kuşanıp fetihlere çıkılmıyor. Bilgimizle kültürümüzle diz çöktürme zamanındayız. Gerektiğinde tabiki at biner kılıçta kuşanırız Smile
ülkü gülü/m
KAĞAN
ülkü gülü/m

MesajKonu: Geri: Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 8:40 pm

çok haklısın çağımız bilği çağı ne kadar çok şey bilirsek o kadar çok güçlüyüz demektir...
safranbolu
.
.

MesajKonu: Geri: Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 11:02 am

İslamiyet ruhumuz milleyetimiz decesetimizdir.Ceset sağlıklı olursa,ruhumuzda sağlıklı olur. Ruh ile ceset,et ile tırnak mesabesindedir.biri diğerinden ayrılmaz."
bozkurtluyum
.
.

MesajKonu: Geri: Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 5:51 pm

Tanrı dağı kadar TÜRK;hira dağı kadar Müslümanım
asıkurt06
.
.

MesajKonu: Geri: Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 8:57 pm

[b][i]Emeyıne saglık kardes çok güzel olmus sunuda söylemeden gecemiyecegim lafta türküz ama icriata gelince ne türklük kalıyo nede müslümanlık k.b ama biz nerlerden geliyoruz bilmek lazım ki ne kadar kan akıtılmıs bu topraklara yürüdükce aklımaza gelsin !!! Question
fatih_mehmet
TİGİN
TİGİN

MesajKonu: Geri: Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 8:46 pm

doğru söylüyorsun kardeşim ikinci test biraz zorladı yine de teşekkürler
ALTAY26
.
.

MesajKonu: Geri: Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimeSalı Kas. 10, 2009 9:26 pm

eyvallah emeğine sağlık ikinci test bayağı zorladı ama iyi oldu eksiklerimizi ve yanlışlarımızı öğrendik ve aslında boş olduğumuzu kendimizi geliştirmemiz gerektiğini gördük
asena35
.
.

MesajKonu: Geri: Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 10:24 pm

ben test sayfasını açamadım Sad
3 HiLAL
KAĞAN
3 HiLAL

MesajKonu: Geri: Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 6:30 pm

asena35 demiş ki:
ben test sayfasını açamadım Sad

Testler linklerde olan sorun nedeniyle bir süre kullanılamaz durumdadır. Çok yakında linkler aktif edilecektir.
FATİH249249
TİGİN
TİGİN
FATİH249249

MesajKonu: Geri: Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 6:41 pm

güzel paylaşım..
fırtına
.
.

MesajKonu: Geri: Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 1:07 am

elinize sağlık çok güzel bir paylaşım
alpurungu26
KAĞAN
KAĞAN
alpurungu26

MesajKonu: Geri: Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 8:46 pm

Yureginize saglik .Biraz genel bilgilerimizi kontrol etmis olduk.Paylasim icin tesekkur ederim.
hüzünşairi
YABGU
YABGU

MesajKonu: merhaba   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 1:43 pm

özüme sözüme sahip çıkıp yüreğime bilegime güvenecek kadar TÜRKÜM.....HAMD OLSUN...
SENCER38
.
.

MesajKonu: Geri: Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!   Ne Kadar TÜRK'sünüz!!! Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 3:26 pm

%87 İLE %80 ÇIKTI. AMA DAHA ÇALIŞMALIYIM... Smile

Ne Kadar TÜRK'sünüz!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ne kadar da özel(LEŞTİRİL)dik?
» sedat peker kavgamız turana kadar
» AZERİ(CAVİT TEBRİZLİ)-20-TÜRKÜ