BOZKURTLAR OTAĞI
BOZKURTLARIN OTAĞINA HOŞGELDİNİZ.

ÜYE ADI OLARAK TÜRKÇE İSİMLER KULLANINIZ.
AKSİ DURUMDA ÜYELİĞİNİZ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

ÜYELİĞİNİZİN HEMEN AKTİF OLMASI İÇİN MAİL ADRESİNİZE GELEN ÜYELİK AKTİVASYON LİNKİNE TIKLAYINIZ.

BOZKURTLAR OTAĞI
BOZKURTLARIN OTAĞINA HOŞGELDİNİZ.

ÜYE ADI OLARAK TÜRKÇE İSİMLER KULLANINIZ.
AKSİ DURUMDA ÜYELİĞİNİZ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

ÜYELİĞİNİZİN HEMEN AKTİF OLMASI İÇİN MAİL ADRESİNİZE GELEN ÜYELİK AKTİVASYON LİNKİNE TIKLAYINIZ.

BOZKURTLAR OTAĞI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELLENEMEZ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

TÜRK SUÇLUSUN

3 posters
YazarMesaj
alpurungu26
KAĞAN
KAĞAN
alpurungu26

TÜRK SUÇLUSUN Empty
MesajKonu: TÜRK SUÇLUSUN   TÜRK SUÇLUSUN Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 8:24 pm

TÜRK SUÇLUSUN

Hakim yerine oturdu. Salondakiler ayakta. Duruşma başladı

Sanık kim mi?. Tabiki Türk... Suçları ne mi? Saymakla bitmez...

Hakim dedi ki:

Hey Türk ayağa kalk.

Türk cevap verdi:

Türk zaten ayakta.

Hakim sinirlendi:

Suçlusun..

Türk haykırdı:

Neymiş suçum?

Hakim sırıtarak!:

Türk olman yeterli suç zaten..

Türk dayanamadı:

Evet suçluyum. 1.Dünya savaşı yıllarında Ermeni çetelerce öldürüldüm ama yine de suçlu benim. Bu da bir şey mi?. Almanya'da diri diri yakıldım ama suçlu benim. Kıbrıs'ta küvette öldürülen yine benim ama suçlu da benim.

Hakim şaşkın:

Demek itiraf ediyorsun?

Türk dediki:

Evet itiraf ediyorum. -30 derecede vatanımı savundum. Suçluyum. Gece yarısı arabamı yaktılar, suçluyum. Kaçak elektrik kullanan şerefsizlerin faturalarınıda ben ödedim, ama yine ben suçluyum. Çanakkale'yi geçilmez yapan benim, ama onda da suçluyum.

Hakim:

Bak sen. Neler de bilirmiş?.

Türk:

Oda bir şey mi. Yunanı İzmir'de denize döken var ya. Vallahi o da benim. Bilir misiniz 1453 ü? İşte o tarihte gemileri karadan yürütüp İstanbul'u alan var ya?. İşte o benim hakim bey. Almakla da kalmadım. Konstantini İstanbul yapan da benim.

Hakim:

Küstah herif....... Sus..

Türk:

Türk susmaz hakim bey. Hele bir eylemim var ki?

Hakim:

Neymiş

Türk:

1071 deki eylemimi dünya unutmadı. Hani Romen Diyojen i yenip Anadoluyu Türk yurdu yapmıştım.

Hakim:

Demek sen yaptın

Türk:

Bu da birşey mi... Hani Kudüs'ü Haçlılardan alan biri var ya. Selehaddin Eyyubi. İşte o aslında benim.

Hakim:

Say bakalım. Daha neler diyecesin?

Türk:

Hani Asala diye bir örgüt var ya?. İşte onun kökünü kazıyan da benim. Ama onda da suçluyum. Bir de unutmadan söyleyeyim. İngilizler'e karşı Mekke ve Medine'yi müdafa eden. Aç ve susuz ama teslim olmayan.. İşte o da benim... Bulgaristan'dan sürülen, Yunanistan'da öldürülen.. Bosna'da diri diri yakılan.. İşte onlar da benim. Ve ben olduğum için suçluyum.

Ben Türküm.. Kocatepe'de, Dumlupınar'da, İnönü'de size karşı savaşan. Sizi bu topraklardan kovan benim.

Hakim:

Yaz kızım yaz. kaçırma..

Türk:

Başka suçlarımda var. 80 senedir kör gibi uyuyan, kulaklarını tıkayan, oduna, kömüre tavlanıp satın alınan, TÜRKLÜĞÜMÜ unutup size benzeyen benim.
3 HiLAL
KAĞAN
TÜRK SUÇLUSUN Turan3
3 HiLAL

. : ADMİN

TÜRK SUÇLUSUN Empty
MesajKonu: Geri: TÜRK SUÇLUSUN   TÜRK SUÇLUSUN Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 8:41 pm

TÜRK SUÇLUSUN Hands_clapping_lg_clr
ülkü gülü/m
KAĞAN
TÜRK SUÇLUSUN Turan3
ülkü gülü/m

TÜRK SUÇLUSUN Empty
MesajKonu: Geri: TÜRK SUÇLUSUN   TÜRK SUÇLUSUN Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 8:46 pm

SUÇLUYUZ hepimiz. yüreğinize sağlık çok güzel bir yazıydı

TÜRK SUÇLUSUN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TÜRK MİLLETİNİN TARİHİ (TÜRK ADI)
» UNUTMA BEN TÜRK'ÜM TÜRK
» Türk!
» -GRUP ORHUN-dinle ve indir-
» -TÜRK-