BOZKURTLAR OTAĞI
BOZKURTLARIN OTAĞINA HOŞGELDİNİZ.

ÜYE ADI OLARAK TÜRKÇE İSİMLER KULLANINIZ.
AKSİ DURUMDA ÜYELİĞİNİZ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

ÜYELİĞİNİZİN HEMEN AKTİF OLMASI İÇİN MAİL ADRESİNİZE GELEN ÜYELİK AKTİVASYON LİNKİNE TIKLAYINIZ.

BOZKURTLAR OTAĞI
BOZKURTLARIN OTAĞINA HOŞGELDİNİZ.

ÜYE ADI OLARAK TÜRKÇE İSİMLER KULLANINIZ.
AKSİ DURUMDA ÜYELİĞİNİZ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

ÜYELİĞİNİZİN HEMEN AKTİF OLMASI İÇİN MAİL ADRESİNİZE GELEN ÜYELİK AKTİVASYON LİNKİNE TIKLAYINIZ.

BOZKURTLAR OTAĞI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÜLKÜCÜ HAREKET ENGELLENEMEZ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER...

+9
Irmak
ferhat03
Bolu Beyi
alper0691
Kürşad_Yarenler
MEHMETUĞURMUMCU27
FATİH249249
ülkü gülü/m
3 HiLAL
13 posters
YazarMesaj
3 HiLAL
KAĞAN
KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Turan3
3 HiLAL

. : ADMİN

KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Empty
MesajKonu: KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER...   KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 4:31 pm

Forum yönetimi olarak kullanıcı isimlerinin Türkçe isim olması kararını aldık.
Kullanıcı adını Türkçe isim olarak değiştirmeyenlerin üyeliği silinecektir.
Bu bölüme kullanıcı isminizi değiştirmek için mesaj yazabilirsiniz. En kısa zamanda kullanıcı adınız isteğiniz doğrultusunda değiştirilecektir.

KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Trke2
ülkü gülü/m
KAĞAN
ülkü gülü/m

MesajKonu: Geri: KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER...   KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 3:47 pm

Yüreğine sağlık abi yoksa istifa edecektim ben bu işten Very Happy
3 HiLAL
KAĞAN
3 HiLAL

MesajKonu: Geri: KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER...   KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 3:51 pm

Temizlik yapmanın zamanı gelmişti Smile
FATİH249249
TİGİN
TİGİN
FATİH249249

MesajKonu: Geri: KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER...   KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 2:41 pm

KULLANICI ADIM HAASA BUNU FATİH249249 OLARAK DEĞİSTİRMEK İSTİYORUM HAASA YABANCI DEĞİLDE BİR ANLAMI YOK
3 HiLAL
KAĞAN
3 HiLAL

MesajKonu: Geri: KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER...   KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 3:04 pm

FATİH249249 demiş ki:
KULLANICI ADIM HAASA BUNU FATİH249249 OLARAK DEĞİSTİRMEK İSTİYORUM HAASA YABANCI DEĞİLDE BİR ANLAMI YOK

Kullanıcı adın FATİH249249 olarak değiştirilmiştir.
MEHMETUĞURMUMCU27
.
.

MesajKonu: ÜYELİK ADIM   KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 3:55 pm

SELAM ALEYKÜM TEŞEKÜRLER BU SİYİ İYİKİ HAZİRLAMİŞ SINIZ ALLAH RAZIOLSUN ÜYELİK ADIMI MEHMETUĞURMUMCU27 OLARAK DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM[. Very Happy
3 HiLAL
KAĞAN
3 HiLAL

MesajKonu: Geri: KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER...   KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 4:41 pm

mehmetugurmumcu27 demiş ki:
SELAM ALEYKÜM TEŞEKÜRLER BU SİYİ İYİKİ HAZİRLAMİŞ SINIZ ALLAH RAZIOLSUN ÜYELİK ADIMI MEHMETUĞURMUMCU27 OLARAK DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM[. Very Happy

Kullanıcı adı MEHMETUĞURMUMCU27 olarak değiştirilmiştir.
Kürşad_Yarenler
.
.

MesajKonu: Geri: KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER...   KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 4:57 pm

benimde adımı KürŞaD Yaparmısın yada YARENLER
alper0691
.
.

MesajKonu: Geri: KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER...   KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Icon_minitimePtsi Mart 08, 2010 2:29 pm

Selamın aleyküm , kullanıcı adım binboask onun yerine alper0691 yaparsanız sevinirim , Allah razı olsun
Bolu Beyi
.
.

MesajKonu: Geri: KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER...   KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 5:30 pm

ben de kullanıcı ismimi değiştirmek istiyıorum. Kullanıcı adım, 'genius' olup 'bolubeyi' olarak değiştirmek istiyorum.İletişim için lütfen dersef@yahoo.de adresine e-mail gönderiniz yapılacak işlem için.
Saygılarımla.
ferhat03
.
.

MesajKonu: Geri: KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER...   KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 9:40 pm

ferhat03 olarak değiştirirseniz sevinirim
Irmak
.
.

MesajKonu: Geri: KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER...   KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 1:55 pm

3 HiLAL demiş ki:
Forum yönetimi olarak kullanıcı isimlerinin Türkçe isim olması kararını aldık.
Kullanıcı adını Türkçe isim olarak değiştirmeyenlerin üyeliği silinecektir.
Bu bölüme kullanıcı isminizi değiştirmek için mesaj yazabilirsiniz. En kısa zamanda kullanıcı adınız isteğiniz doğrultusunda değiştirilecektir.

KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Trke2

Umit ederim ki bir gun Ingilizce dolu yazilan konularida silersiniz. Gecen gun Turkiye'de yayinlanan bir Turkce dizisini seyrediyorumdu ve hasta gibi oldum: Bir kadin hoslandigi bir erkek icin "super-super-super" diye bagiriyordu: Bu kadin bana bir kopek havliyor gibi geldi! Ben Ingilizce bilirim, hemde cok iyi bilirim, ama hic Turkceme karistirmam.
TÜRK
KAĞAN
TÜRK

MesajKonu: Geri: KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER...   KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 7:43 pm

KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... 81319274
bortecine69
.
.

MesajKonu: Geri: KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER...   KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 10:28 pm

KULLANICI ADIMI bortecine69 olarak değiştirmek istiyorum
TÜRK
KAĞAN
TÜRK

MesajKonu: Geri: KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER...   KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 11:28 pm

hayırlı olsun bortecine69 Very Happy
ölümcül_türk
.
.
ölümcül_türk

MesajKonu: Geri: KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER...   KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 6:59 pm

İsmim fatal_türk sorun olursa ölümcül_türk olarak değiştirebilirsiniz.
enginbozdemir
TİGİN
TİGİN

MesajKonu: Geri: KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER...   KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER... Icon_minitimePaz Ara. 19, 2010 11:42 am

bookseller81 olan kullanıcı adımı enginbozdemir olarak değiştirelim o zaman. iyi olur. fayda var türkçemizi kullanmamızda

KULLANICI ADINI TÜRKÇE YAPMAK İSTEYENLER...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HER TÜRK, TÜRKÇE KONUŞUP, TÜRKÇE YAZMALIDIR
» Önce Türkçe
» Türk’üz Türkçe Konuşuruz
» TÜRKÇE DUBLAJ FİLMLER
» İNFAZCI 1- TÜRKÇE İZLE